Postavit si dům podle vlastních představ je snem každého z nás. Splňte si sen o vlastním bydlení s našimi domy na klíč. Postavíme vám bungalov, patrový dům i chalupu. Jako nízkoenergetický dům na klíč s možností okamžitého nastěhování.

Pro stavbu domu na klíč chtějte profesionální firmu

Dříve, než se pustíte do stavby, pečlivě si vyberte partnera, který vám váš dům na klíč postaví. Hledejte především reference, nabízené služby a praxi v oboru. Naše firma Domy na klíč vám nabízí výstavbu rodinných domů na klíč.

Stavíme patrové domy i bungalovy na klíč

V naší nabídce najdete nízkoenergetické rodinné domy, které si můžete dle vlastních požadavků a potřeb jednoduše upravit za asistence našich projektantů, kteří vám váš návrh zakreslí do projektu přímo v naší projektové kanceláři. Dům jsme schopni osadit moderními technologiemi a poradíme, jak dům naprojektovat pro co nejúspornější provoz. První dům jsme postavili už před dvanácti lety. V Od té doby provedli nespočet realizací, můžete se tedy spolehnout na naše zkušenosti a znalost oboru.

Co obsahují domy na klíč?

Naše společnost vám postaví dům podle vašeho vybraného typizovaného projektu i podle vašich vlastních úprav. Staráme se o vše, co je se stavbou spojené. Provádíme úpravy terénu a výkopové práce, lijeme základové desky, připravujeme hrubé stavby, zajišťujeme subdodavatelské služby (elektroinstalace, hromosvody apod). Hlídáme termíny a postupujeme podle stavebního harmonogramu. Zajišťujeme napojení na rozvody elektřiny, plynu a vody. S námi se nemusíte ve fantazii omezovat. Zajistíme vám stavbu domu od A do Z.

Proč stavět dům na klíč a ne svépomocí?

S naší stavební firmou vám zcela odpadnou starosti spojené s konečnými úpravami. Nemusíte řešit výběr řemeslníků a starat se o případné technické problémy s řízením stavby a koordinace jednotlivých řemesel. Coby generální dodavatel vám garantujeme smluvenou cenu výstavby a termín předání.

S námi získáte profesionálně odvedenou práci a jasně stanovené podmínky a záruky, které jsou podložené smluvní dokumentací. Pracujeme efektivně a systémově. Dodržujeme termíny dodání a máme k dispozici dostatek profesionálních řemeslníků. Proti případným škodám vzniklým při výstavbě jsme řádně pojištěni.