Během roku přijde spousta prosluněných nebo naopak deštivých dnů, které bychom i tak chtěli trávit venku. Pokud máte terasu, jíž chybí zastřešení, jste počasím hodně limitování. Ovšem stačí podívat se na pergoly z hliníku, které jsou vyráběny na míru, vybrat si tu pravou pro vás a užívat si čas na terase takřka kdykoli se vám zlíbí.

více v článku...

Zahradní pergoly z hliníku

Ke kvalitním, stabilním, odolným a pevným patří zahradní pergoly z hliníku. Jsou prakticky bezúdržbové, a tak vám v porovnání s např. dřevěnými pergolami ušetří spoustu času, energie i peněz za nátěrové hmoty.

Precizně vyrobené zastřešení terasy v podobě pergol koupíte u společnosti Atypy, s.r.o. Je zde poskytována záruční doba na 5 let a právě teď si můžete pergolu se stahovací střechou koupit se slevou 20 %. Akce trvá do konce ledna 2023.

Pergoly jsou konstruovány tak, aby odolaly slunci, dešti i větru až do rychlosti 117 km / h. Stahovací střecha se ovládá motorem na dálkové ovládání. Aniž byste si museli stoupat, kdykoli ji stáhnete nebo roztáhnete. Možnost pohybu střechy oceníte i v sychravých a tmavých měsících. Do interiéru se vám bude dostávat téměř tolik světla, jakoby žádná pergola u domu nestála.

Střecha je tvořena odolným, nepromokavým třívrstvým PVC s hliníkovými profily.

Rozdíl mezi klasickou a bioklimatickou pergolou

Vhod vám možná přijde bioklimatická pergola. Ta má na rozdíl od klasické otočné lamely, s nimiž je možné zajistit na terase výbornou cirkulaci vzduchu. Při dešti stačí stisknout tlačítko na dálkovém ovládání a během chvíle lamely vytvoří nepromokavou střechu. I tady můžete počítat s výrobou na míru a dlouhou životností díky odolnému hliníku.

Více informací i mnoho fotografií pro inspiraci najdete na webových stránkách atypy.cz.