James Cameron je Lev. Lidé v tomto znamení zvěrokruhu mají rádi obdiv, drahé věci, jasné barvy a nemají rádi, když jsou ignorováni, čelí obtížím a není s nimi zacházeno zvlášť.

Silnými stránkami tohoto znamení jsou tvořivost, vášeň, štědrost, srdečnost, veselost, humor, zatímco slabými stránkami mohou být arogance, tvrdohlavost, sebestřednost, lenost a nepružnost. Největší celkovou kompatibilitu se Lvem mají Vodnáři, Blíženci.

James Cameron se narodil v roce tygra. Lidé narození v tomto znamení jsou považováni za dobrosrdečné a bezstarostné. Nezávislost je jednou z jejich největších předností, ale někdy jsou k ostatním až příliš upřímní.

Jeho vládnoucí planeta je Slunce, které znamená vitalitu a je základním dárcem života. Je také známé jako nejštědřejší a nejušlechtilejší znamení. Lidé, kteří se narodili se Sluncem jako vládnoucí planetou, jsou odvážní, sebevědomí a smělí.

Rádi byste se dozvěděli o dalších zajímavých tématech jako například módě, světoznámých modelkách jako třeba Kendall Jenner, špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, zvířatech či o tom co pro nás mají připravené hvězdy.

Podívejte se na náš blog. Můžete si zde například přečíst zajímavosti jestli se dá horoskopu věřit či nikoliv. Určitě je zajímavé přečíst si o znameních jako například kozoroh či blíženec.