Poruchy a výpadky elektřiny přicházejí nenadále a mohou být velmi nepříjemné. Proto je důležité najít rychlé řešení. S tím vám pomůže elektro pohotovost – nepřetržité služby umožňují rychlé odstranění závady.

více v článku...

Elektrikář pohotovost

Nenadálý výpadek elektřiny je velmi stresující a dokáže překazit plány. Ovšem v bezvýchodné situaci nezůstanete na dlouho, jelikož nabízí elektrikář pohotovost. Kdykoli tak za vámi může dorazit profesionál, který se postará o opravu závady a vyřešení problému. Díky nepřetržitému provozu i o víkendech a svátcích vás žádná porucha nezaskočí.

Elektro pohotovost

S využitím služeb, které elektro pohotovost nabízí, nezůstanete bez elektřiny na dlouho. Elektrikář pohotovost Praha se postará o vyhledání a odstranění závad na elektroinstalaci, opravu a výměnu jističů, vypínačů či zásuvek a mnoho dalšího. Výhodou je přitom krátký dojezdový čas k události. Mezi 5:30 a 23:00 za vámi odborník dorazí do 45 minut. V čase 23:00-5:30 to pak trvá maximálně 55 minut. Během chvilky tak problém může být vyřešen.

Elektrikář Praha

Elektrikář Praha nabízí také řadu dalších služeb, které můžete využít kdykoli. Jde například o elektroinstalační práce, přípojky pro domácí elektrospotřebiče, instalace domovních telefonů či přípravu nové elektroinstalace pro kuchyně. Na objednávku lze zařídit rekonstrukci elektroinstalace a různé revize. Nejenže jsou služby nabízeny ve všech pražských částech, ale také v blízkém okolí do třiceti kilometrů.

Nonstop provoz je velkou výhodou, díky které lze vyřešit akutní problémy. Elektrikář přitom nabízí i další práce. Vždy tedy máte k dispozici odborníka, na kterého se můžete obrátit.