Kolikrát už jste byli na výletě na některém z hradů nebo zámků? Kolikrát už jste si prošli pohádkové cestičky Českého ráje nebo tajemná zákoutí Vysočiny? Dnes je uvidíte tak, jako nikdy předtím. Posaďte se do prostorného koše a zažijte vyhlídkový let balonem. Jedna minuta v oblacích vydá za celoroční zážitky v pohorkách.

Vyhlídkové lety balonem, zážitky pro vyvolené

Kdo se domnívá, že oslavence nejvíce potěší nový svetr nebo poslední výkřik techniky, je trošku na omylu. Mnohem lepším dárkem a větším překvapením je neskutečný zážitek. Možnost prožít více než hodinu daleko od šedých měst, pracovních úkolů a spěchu. Dostat se tam, kde jste jen vítr, ticho a modré nebe. Nechat odplout vše, co vás trápilo a soustředit se jen na nabité minuty slastné přítomnosti.

Místo nového telefonu pořiďte dárkový poukaz na vyhlídkový let balonem. Rozhodně nešlápnete vedle.

Let balónem cena a akce

Lety balónem jsou dnes už cenově velmi příznivé. Často se stávají i součástí veřejných událostí nebo firemních a propagačních akcí. Let balónem levně je možné sjednat pro větší počet zájemců a s použitím kotvícího lana.

Trasy vyhlídkového letu balonem

Popularita letů balónem neustále roste, a proto se přidává do nabídky stále větší počet atraktivních vyhlídkových tras. Let balónem Karlštejn patří mezi nejoblíbenější trasy stejně jako prohlídka Posázaví a krajiny protkané lesy a loukami.

Bezpečí a péče během letu

Věděli jste, že je balon nejbezpečnějším z leteckých prostředků? Je to dáno tím, že pohon je zajišťován jen horkým vzduchem, a i kdyby selhalo veškeré certifikované a pravidelně kontrolované vybavení, balon udělá jediné. Bude pomalu a zvolna klesat k zemi. O vaše pohodlí se zároveň stará zkušený pilot. Bez obav se nechte vzít do výšin.