Devadesátá léta jsou opět hitem módních žebříčků, a proto Kärcher v duchu této dekády připravil tiskovou konferenci, na které představil nové pomocníky jak pro práci a úklid doma, tak i na zahradě. Více než 50 novinářů si během nádherného počasí vyzkoušelo například moderní chytrou tlakovou myčku, akumulátorový postřikovač, mokrosuché vysavače a spousty dalších novinek. Tato inovativní technologie má jasně daný úkol. Ještě více usnadnit práci, nabídnout jednoduché ovládání a komfort. Ačkoliv se tematicky Kärcher uchýlil k 90. létům, pomocníkům naopak „vdechl“ inovativní nejmodernější technologii.

Společnost Kärcher přináší každý rok zajímavé novinky, které usnadňují úklid, čištění i péči o dům a zahradu. 

Prezentaci novinek měli na starosti specialisté společnosti Kärcher, kteří ukázali novinářům, jak se s výrobky pracuje. Na jednotlivých stanovištích si mohli vyzkoušet tlakové myčky, multifunkční vysavače, bateriová čerpadla, postřikovače k ošetření rostlin, tyčové vysavače, ruční vysavače, aku stěrky nebo podlahové myčky. Výrobky byly zasazeny do autentického prostředí tak, aby se zde lidé cítili jako doma s lehkým nádechem devadesátých let. Novináře doprovázeli i dívky a muži odění do devadesátkových outfitů.

Krásné počasí dopřálo účastníkům užít si nejen produkty na úklid v interiéru, ale také si vychutnat novinky pro údržbu zahrady a okolí domu.

www.karcher.cz