Máte den, co den pocit, že spíte čím dál tím hůře? Na vině nemusí být jenom stres, na který se snažíme hodit veškeré problémy, nýbrž například nekvalitní postel či dokonce to, na čem spíme a tím je matrace 160×200 v rozměrech těchto pohodlných poslů spánku, znamenají klasickou velikost, kterou by váš nový přírůstek měl mít, na změnu není nikdy pozdě. Pokud tedy chcete se svými bezednými večery něco udělat a učinit jim tak konec, vsaďte na kvalitní zhotovení a precizní materiál.

více v článku...

Matrace 160×200 či raději 200×160 cm?

Pokud sdílíte lože sami, stačí vám bez větších problémů standardní velikost matrace 160×200 cm. Pokud se naopak o svou postel dělíte se svou drahou polovičkou, vsaďte na rozměry 200×160 cm. Užijete si tak dostatečného prostoru a velmi vydatného a zdravého spánku.

Levnější vs. dražší matrace

V našem případě se rozhodně neřiďte heslem, co je levné, je nekvalitní a dlouho to nevydrží. V našem případě je tomu přesně naopak. Levné matrace 160×200 cm, jsou více dostupné širšímu spektru zákazníků, neboť všichni si zaslouží pohodlný a hlavně zdravý spánek. Ty luxusnější naopak uspokojí i náročnější potřeby klientů, kteří si mohou dovolit zaplatit pár korun navíc. Vybírat si rovněž můžete i z těch, které jsou například vyrobeny z paměťové pěny či z kusů zdravotních, které se velmi dobře přizpůsobují anatomii lidského těla a pomáhají vašemu tělu přesně v těch místech, kde je třeba.

Velké skladové zásoby

Pokud je vaše stávající matrace v tak špatném stavu, že si nezaslouží nic víc, než výměnu za novou, učiňte tak klidně ještě dnes. Na novou totiž rozhodně nebudete čekat nikterak dlouho, díky našim skladovým zásobám pro vás máme hned několik kusů každý den skladem. Tudíž se rozlučte se svou stávající a nepohodlnou společnicí jednou provždy. Čeká vás s nimi totiž ničím nerušené snění, které oceníte nejen vy, ale i vaše zdraví.