Někteří lidé tráví na seznamce online spoustu času, ale přesto se jim nedaří jít na své první rande. Co dělají špatně? Jde to nějak ovlivnit a jít tak na rande mnohem dřív? Pojďme se podívat na pár rad, jak se na seznamce chovat, abychom mohli jít na rande co nejdřív, a hlavně bez zklamání.

více v článku...

Založíme si seznamovací profil

Bez registrace se to neobejde. Díky tomu můžete kontaktovat ostatní uživatele, ale nejen to. Ostatní mohou psát vám, takže je mnohem vyšší šance na seznámení, než když byste jen vyhledávali jako neregistrovaní a až potom si založili účet, když objevíte někoho zajímavého.

Na svém uživatelském – seznamovacím profilu si dejte opravdu záležet, protože je to taková vaše vizitka a podle toho, jak bude vypadat a co vše tam bude, tak oslovíte ty správné, nebo i nesprávné lidi. Takže vše vyplňte pravdivě a pokud máte možnost napsat pár řádků o sobě, vhodně je využijte. Dejte ostatním důvod, aby vám napsali. To, že tam napíšete pozdrav, pár teček, nebo vložíte jen smajlíky, to nikomu nic neřekne.

Aktivně na seznamce vyhledáváme

Snad není jediná seznamka, která by neměla nějakou možnost vyhledávání, filtrování, nebo alespoň možnost vyhledávání. A přesně toho byste měli využít. Klidně stačí pár minut denně, protože později, až prohledáte všechny stávající uživatele, tak už pak budete pouze prohlížet případně nově registrované. Takže neváhejte a pravidelně to kontrolujte, protože lidí je na seznamce hodně a může se stát, že pokud nebudete aktivní, tak vás může někdo předběhnout.

Stačí vyzkoušet základní předvolby, nebo filtry a hned uvidíte, kdo by se vám mohl líbit. Pokud je výsledek vyhledávání příliš rozsáhlý, můžeme postupně přidávat další předvolby. Rozhodně nikdy nepřidávejte všechny možné předvolby, protože se může velice snadno stát, že se vám nezobrazí nikdo. A to i přes to, že je na seznamce několik tisíc lidí.

Domlouváme si rande s vhodným protějškem

Pokud vás někdo na seznamce osloví, nebo vy sami objevíte někoho zajímavého a napíšete mu, buďte vždy otevření a pravdiví. Proč? No, protože pokud plánujete s někým navázat kontakt a chcete, aby to opravdu fungovalo, tak není nic horšího, než když budete lhát, nebo zatajovat nějaké důležité informace. Typicky třeba to, že jste zadaní, nebo že máte děti z předchozího manželství.

Pokud to totiž zajde tak daleko, že opravdu půjdete na rande a všechno bude v pořádku, pak věřte, že vám to lži a zatajené informace mohou během minuty vše pokazit a není se čemu divit. Rovnou hledejte takové protějšky, kteří budou s vámi i v těchto věcech za jedno a nedočkáte se pak nepříjemné reakce. Stejně tak by se to určitě nelíbilo ani vám. Než tedy půjdete na rande, jednejte už na seznamce vždy férově a otevřeně.