Výběr levného havarijního pojištění může znamenat, že budete muset zaplatit více na spoluúčasti. Vyhledáním vhodného havarijního pojištění s vysokým pojistným krytím však naopak ušetříte.

Kolik stojí havarijní pojištění?

Otázka, kolik stojí průměrně havarijní pojistění na automobil, je poměrně častá. Cena havarijního pojištění se odvíjí od pojistníka a kritérií, které do kalkulačky pojištění zadal. Proto není možné vystavit konkrétní ceník havarijního pojištění. Na internetu lze však najít řadu orientačních tabulek, které vám pomohou s výběrem vhodné pojistné smlouvy.

Cena havarijního pojištění se odvíjí od značky a modelu vozidla, jeho stáří, přibližné hodnoty vozu, podle zabezpečovacích prvků vozu, chování řidiče (důležitý je také věk a bydliště pojistníka či jeho bonusy a malusy) a také dle způsobu využití vozidla.

Jak si havarijní pojištění sjednat?

Havarijní pojištění nabízí všechny pojišťovny, kde je možné si sjednat také povinné ručení. Můžete se vypravit na pobočku, kde s vámi pracovník u přepážky sepíše smlouvu, obrátit se na pojišťovací makléře. Rovněž si můžete sjednat havarijní pojištění online přes internet. Pomocí srovnávače havarijního pojištění si vyberte na základě vámi zadaných parametrů nejvýhodnější nabídku. Stiskem jednoho tlačítka si ji můžete sjednat okamžitě. Nemusíte nikam chodit, pojištění zaplatíte pohodlně kartou a veškeré dokumenty vám přijdou na vámi zadaný e-mail.

Proč sjednávat havarijní pojištění výhradně online? Ušetříte. Online kalkulačky havarijního pojištění zahrnují všechny nabídky na trhu a proto nemusíte osobně obíhat všechny pobočky, abyste se pojistili co nejlevněji. Sjednat si online havarijní pojištění také často znamená získat speciální slevu na pojistném. Ke sjednání pojištění vám postačí jen minimum dokladů. Nemusíte ověřovat podpisy či vypisovat plnou moc.

Využijte předností srovnávačů havarijního pojištění

Rychlost porovnání

Největší předností srovnávačů havarijního pojištění je rychlost srovnání havarijního pojištění. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a vyčkat pár sekund. Téměř okamžitě můžete porovnat všechny nabídky dostupné na trhu na jediné stránce.

Nákup havarijního pojištění online

Kalkulačka havarijního pojištění funguje na laptopech, smartphonech, tabletech a dalších chytrých zařízeních, takže si můžete koupit havarijní pojištění online kdekoli a kdykoli.

Minimum požadovaných údajů

V kalkulačce stačí zadat pouze nezbytné údaje, abyste si mohli sjednat havarijní pojištění za skutečně výhodné ceny. Administrativa rovněž není nijak složitá.


Máte už také sjednané kvalitní havarijní pojištění?


Kalkulačka pojištění je vhodná pro všechny

Online kalkulačka pojištění je zcela zdarma a vhodná pro všechny, kdo chtějí ušetřit na havarijním pojištění. Podle zadaných parametrů obdržíte nabídky na míru vašim potřebám. Chcete-li pojistit více vozů, můžete využít flotilové pojištění vozů.

Při srovnávání věnujte pozornost rozdílům v pojistném, výši pojistné částky a výši spoluúčasti. Také by vás mělo zajímat jaké další připojištění si lze sjednat a jaké výjimky jsou uvedeny v pojistných podmínkách. Použitím online kalkulačky můžete ušetřit i tisíce korun z domácího rozpočtu.