Mnoha lidem práce z domova vyhovuje. Dokonce ji vnímají jako benefit. Jenže mně ne. Pandemie mě přikovány v paneláku s manželem a dvěma dětmi. Vedle online vyučování a práci v domácnosti se snažím hasit i firemní telefonáty, e-maily a běžnou agendu. Navíc to nejlepší na práci jsem už léta neviděla. Mého Davida.

Když někdy usínám v posteli, dívám do stropu a představuji si, jak se mě dotýkal. Jeho jemné laškování na pracovišti. Na to, jak mě občas vtáhl v kuchyňce k sobě, políbil na rty, a pohladil za zadek. Den byl najednou krásný, snesitelný, i když jsme spolu občas vyrazili jen tak ven. Milovali se v autě, v zasedačce, na služebních cestách.

Najednou jsme zůstali doma. S prací na krku, bez kolegů, bez rozhovorů, bez milovaného člověka, na kterého jsem se každé ráno těšila. Setkání byly komplikované, služební cesty zrušeno, vidět se výzva, ale já se nevzdávám.

Chtěla jsem ho vidět, chtěla jsem ho slyšet, cítit jeho vůni. Vymluvit se, že jdu běhat, nakupovat, že jdu kamsi na procházku provětrat si hlavu vzbuzovalo doma otázky. Nebyla jsem sama, ale řekla jsem si dost.

Byl pátek večer a já jsem napsala Davidovi. Podvědomě jsem si sáhla do rozkroku. Už jen to očekávání, že ho uvidím mě rozpalovaly a vyvolávalo ve mně vlny vzrušení. Byla jsem vlhká a věděla jsem, že v sobotu ráno budu mít promočené kalhotky, když si sednu do auta.

Vstala jsem dříve než všichni. Pomalu přešla do koupelny a tělo se mi chvělo. Od napětí, strachu, ale hlavně vzrušení.

Rychle jsem se umyla a za 10 minut jsem seděla v autě. Únik se mi podařil. vyrazila jsem na dohodnuté místo. Davidova auto už stálo na kraji lesa. Ani jsem nemusela vystupovat. Zastavila jsem, zatáhla ruční brzdu a David se mi širokým úsměvem zaklepal na okénko.

Vystoupila jsem a objala ho. Bez slova. Ty nebyly potřebné. Stáli jsme proti sobě. Kolem se probouzela příroda do nového dne. Ptáčci štěbetali a stromy šustili listy, což dodávalo tomuto okamžiku nádhernou příchuť.

Dlouho jsme se neviděli a chutnal mi stále stejně. Přitlačil se ke mně a já jsem ho líbala. Naše rty se proplétaly, střídaly, bylo nám nádherně. Všechen stres i napětí ze mě opadly a užívala jsem si Davidova prsty na mém těle. Jak prošel po zadku, pod jeho polil a zamířil k rozkroku. Byla jsem kompletně vlhká a vzrušená.

Věděla jsem, že na tomto místě, v tomto čase nikdo nebude. Ale i tak jsem otevřela dveře na autě a vzala ho dozadu. Za černé fólie, kde jsme naši lásku ukryli před nežádoucími pohledy.

Nebyli jsme nároční. Oba zvyklí na podmínky kuchyňky, zasedací místnosti, auta, postel jsme si dopřáli jen na služebních cestách, ale byli jsme rádi, že jsme spolu.

David mě nepřestával líbat. Prsty mi vešel rovnou pod sportovní legíny ke kalhotkám. Začal je stahovat a já mu sundala mikinu is tričkem. Prošla mu dlaní po hrudi. Po bradavkách, po krku.

„Bože,“ pomyslela jsem si. Ani se nám nechtělo mluvit. Slova jsme si přece vyměňovali ve zprávách, chtěli jsme se líbat, laskat, milovat. Cítit jeden druhého tak, jak už dávno ne. Chtěli jsme se nabažit své vůně a doteků.

Dala jsem nohy od sebe a nechala ho, ať sklouzne svým jazykem k rozkroku. Hladila jsem mu vlasy a cítila jeho strniště, jak se mi občas otře o nahé stehna. Vždy jsem se při tom zachvěla.

Cítit jeho horký dech na mých pyscích bylo osvěžující. Jak mi jemně hladil klitoris měla jsem pocit, že exploduje. Nepotřebovala jsem hodně. Dosáhla jsem vyvrcholení ještě s legínami prakticky na půl žerdi a aniž jsem ho cítila v sobě.

Bylo to krásné mít Davida konečně pro sebe. Mít pocit, že mě miluje, zvíře mi zadek a moje mušlička se mu otevírala před očima.

„Chyběla jsi mi,“ řekl, když zvedl hlavu od mého klína a roztouženě se mi podíval do očí. „I ty mně, drahoušku,“ řekla jsem a přitáhla si ho opět na rty. Chutnal sebou, chutnal mnou a já mu rychle vyslobodzovala penis ze zajetí kalhot, abych precítila tu jeho mužnost a tvrdost v sobě.

Stáhl si kalhoty, chytila ​​jsem ho za nahý zadek a doslova do sebe vrazila.

Mé tělo se nevědělo dočkat. Vnikl do mě s lehkostí. Zůstal dovnitř. Ani jsme se nehýbali, pouze s rozšířenými panenkami na sebe hleděli, prudce dýchali a asi na malou sekundu ani nevěřili, že pouze nesnil. Byli jsme konečně v sobě.

Vášnivě se líbali, hladili a přitom se ve mně pomalu začínal pohybovat. Rozkoší jsem si kousala rty, jakmile mi vytáhl jazyk z pusy. David se konečně s vášní věnoval mému krku, uchu, a já jsem vzdychala.

Objímala jsem ho stehny, obtáčala mu nohy kolem boků, jak nám to jen prostor dovoloval. Občas zrychlil a někdy zpomalil. Vychutnával si mě jako sladkost a já se mu celá oddávala.