Pokaždé, když muž vašeho srdce slaví významné životní jubileum přemýšlíte, čím ho obdarovat? Dárky pro muže je velmi těžké vybrat. Dámy nikdy nepohrdnou čokoládou, kosmetikou, či šperky. Ale co darovat pořádnému chlapovi? Máme pro vás pár tipů, které vám vaše rozhodování ulehčí.

Pokud váš rozpočet běžného charakteru a nemůžete darovat nového čtyřkolového miláčka do garáže, existuje spousta dalších způsobů, jak pravého gentlemana obdarovat a udělat mu radost.

Kvalitní hodinky

Pravého obchodníka dělají kvalitní hodinky. Nemyslíme tím nyní módní chytré hodinky a náramky, ale pořádné hodinky. V dnešní době jsou hodinky pro muže symbolem společenského postavení, a v pánské garderobě fungují jako šperk.

Elegantní kravata, či módní motýlek

Krok vedle neuděláte ani, když darujete elegantní hedvábnou kravatu, nebo rozverný motýlek, které jsou v poslední době hitem sezóny. V minulém roce zaznamenaly doslova boom a nejvíce cool byly dřevěné motýlky.

Peněženka

Luxusní peněženka, společně s kvalitními hodinkami tvoří must have combo, které dotváří celkový obraz muže. Pánské kožené peněženky jsou evergreenem, který dosud nepřekonal žádný z moderních materiálů. Kožená peněženka se vyznačuje nejen kvalitním materiálem, dlouhou životností, ale má také jednu další nepřekonatelnou výhodu. Nádherně voní.

Kožený pásek

Ten je také sázkou na jistotu. Pásek nosí všichni muži, když je navíc značkový s ozdobnou přezkou a v neutrální barvě, muž jej využije jak ke společenským kalhotám, tak i k jeansům.

Sportovní vybavení

Je-li váš miláček příznivcem sortu, či adrenalinových zážitků, darujte mu sportovní oblečení, či potřebné vybavení na kolo. Bude mít radost, že ho v jeho koníčku podporujete. A jak jistě víte, i muži potřebují mít někdy čas jenom pro sebe.