Česká republika má silnou modelingovou základnu, která produkuje modelky do celého světa. Modeling je u nás oblíbeným odvětvím. 

České modelky jsou celebrity, které se objevují i ve filmech. Jednou z nejslavnějších je Tereza Maxová, která nás reprezentuje i v zahraničí. Karolína Kurková, Paulina Pořízková nebo Petra Němcová jsou také světoznámé a mají za sebou bohatou kariéru.

Procházejí se po molech s celebritami a topmodelkami, které propagují pařížskou módu. Propagují konfekci, spodní prádlo a také haute couture, což je nejzajímavější odvětví módy. 

Objevují se modely, které jsou fascinující svým netradičním zpracováním. Vyrábí se z rozmanitých materiálů a hranice jejich použití se postupně posunují. Není zvláštností ani papír nebo čokoláda.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných. 

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o zvířatech jako třeba čeho se bojí  slon či proč lišky žijí v norách. Nebo Vás nalákáme na zajímavosti o umělkyni Frida Kahlo?