Rádi pečujete o svou pleť, vlasy a tělo? Mnohdy si ovšem vlivem reklamy neuvědomujeme, že namísto pomoci své pokožce na těle jí ubližujeme chemickými sloučeninami a směsi, o kterých si pouze stěží přečteme něco pozitivního. Právě z tohoto důvodu jistě stojí za vyzkoušení česká přírodní kosmetika, která není testovaná na zvířatech, neobsahuje žádné parafíny, silikony ani jiné chemické sloučeniny a je vyrobena z těch nejvíce kvalitních přírodních surovin.

více v článku...

Starejte se o své zdraví s láskou

Náš čistě ekologický sortiment české přírodní kosmetiky vás jistě potěší hned z několika důvodů. Tím prvním je, že na základě toho, že neobsahuje žádné syntetické, barvicí ani vonné látky o ropných produktech nemluvě, je naprosto šetrný k pokožce vašeho těla, vlasů i obličeje. Není na místě se tedy obávat kožních komplikací, které jsou častou příčinou nesprávně zvolené komerční péče o pokožku. Žádné geneticky modifikované suroviny ani parafíny či vazelínu, v našich přípravcích rozhodně neobjevíte. Na chemické UV filtry a těžké elektronové nosiče můžete rovněž ihned zapomenout. V případě, kdy se svěříte do rukou této péče, můžete si být jisti, že se vám vaše zdraví za vaši lásku jistě štědře odmění.

Produkty od českých výrobců i pro ty nejmenší

Pokud pečujete o svou pokožku, neměli byste zapomínat ani na tu dětskou, která je velmi náchylná vůči vnějším vlivům. Na základě toho, že se dětská pokožka musí nejprve adaptovat na dosud neznámé prostředí, doporučuje se kojence mazat pouze přírodními oleji, jakými jsou například šípkový, meruňkový či mandlový olej. Blahodárný vliv panenských rostlinných olejů je v případě kojenců k nezaplacení. Předejdete tak nepříjemným alergiím a ekzémům, které se mohou v útlém věku dítěte velmi často projevovat. Vsaďte proto na naše dětské oleje, šampony a krémy, které dopřejí vašim nejmenším zdravý vstup do života.